سیاست‌ نامه و حریم شخصی کاربران مدیک ۲۴

سیاست‌نامه حریم شخصی کاربران مدیک ۲۴

برای عضویت در مدیک ۲۴ روش های ساده ای وجود دارد. ثبت اطلاعات حساب کاربری در وب سایت و یا اپلیکیشن موبایل آن. برای ثبت نام در مدیک ۲۴، اطلاعاتی از قبیل نام و یا نام کاربری، تصویر پروفایل، آدرس ایمیل و دیگر موارد جزیی از کاربران دریافت می شود.

کاربران باید توجه داشته باشند این اطلاعات نزد ما محفوظ است و در اختیار شرکت های تبلیغاتی، موسسات، شرکت ها، افراد و.. قرار داده نخواهد شد.

از آنجایی که مدیک ۲۴ یک شبکه اجتماعی است، توجه داشته باشید کاربران به میل خود در این شبکه ثبت نام و اطلاعات وارده توسط آن ها هیج گونه حق مادی و معنوی ای را برای آن ها ایجاد نمی کند و کاربران ملزم به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و شئونات اسلامی هستند. در صورت رعایت نکردن این مهم، مدیک ۲۴ می تواند از طریق مراجع قانونی اقدام و تمامی ضرر های مادی و معنوی وارده به خود را از طریق مراجع قانونی دریافت کند.

بخش حامیان ما، به کسانی اختصاص پیدا می کند که به میل خود از مدیک ۲۴ حمایت مالی کرده اند. این حمایت هیچ گونه حق مادی و معنوی برای ایشان ایجاد نمی کند.

هیچ گونه از سرویس های مدیک ۲۴ به ضرر اشخاص معرفی شده یا اشخاص عضو شده نمی باشند. با این حال پزشکی که در این سامانه معرفی شده است در صورت عدم تمایل می تواند با احراض هویت و از طریق ایمیل نسبت به پاک شدن اطلاعات معرفی وی در این سامانه درخواست نماید.

مطالبی که از سوی کاربران برای ما ارسال می شوند و پس از موافقت در medic۲۴ نشر میشوند، هیچ گونه حق مادی و معنوی ای را برای نویسنده آن ایجاد نمی کند و ایشان به میل خود جهت کمک به medic۲۴ و در نهایت جامعه این کار را انجام می دهند و نشر مطالب ارزشمند شما باعث افتخار ماست.

نشر مطالب وبلاگ در رسانه های چاپی ملزم به کسب اجازه قبلی و موافقت ماست. نشر مطالب در رسانه های دیجیتال تنها با درج لینک همان مطلب مجاز است.

کاربران ملزم به خواندن متن این تفاهم نامه هستند. این متن ممکن است بنا به شرایط تغییر کند.

سیاست مدیک ۲۴ کمک به تمامی اقشار جامعه است.